CBZ

werkt voor en door leden

 

 

is actief in Flevoland, Utrecht, Gelderland en Overijssel

 

 

heeft deskundige medewerkers

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Medewerkers bureau

Medewerkers bureau

Het bedrijfsbureau van Coöperatie Boer en Zorg bestaat uit een aantal teams die elk een deel van de dienstverlening voor de leden voor hun rekening nemen. Dit zijn: cliëntenadministratie, financiën, kwaliteitszorg, regiocoördinatie en bedrijfsbureau, én management. Hieronder ziet u wie welke functie vervult en hoe u ons kunt bereiken. 

Inge de Vries
Directeur bestuurder
  i.devries@boerenzorg.nl

  085 044 11 00 (keuze 4) 

Bas Verhagen
Directeur zorg
  b.verhagen@boerenzorg.nl
  06 11 80 75 67

Gertjan van Dam
Regiomanager IJsselland
  g.vandam@boerenzorg.nl
  06 31 96 84 51

Ariene Mol
Regiomanager Randmeren en Utrecht
 a.mol@boerenzorg.nl
  06 52 68 62 31

Eline Ribbers
Regiomanager Achterhoek en Twente
  e.ribbers@boerenzorg.nl
  06 46 03 34 06

Auke Vos
Regiomanager Foodvalley, Gelderland-Midden en Rivierengebied
  a.vos@boerenzorg.nl
  06 53 24 22 61

Petra Kooyers-Brockotter
Manager Woonzorg Verpleging & Verzorging 
 p.kooyers@boerenzorg.nl
  06 21 36 86 82

Annelies Querner
Manager Interne Organisatie
 a.querner@boerenzorg.nl
 06 25 57 83 36 

Rik Verhoeks
Zorgconsulent regio Randmeren en Utrecht
  r.verhoeks@boerenzorg.nl
  06 25 46 82 63

Christel Knaven
Zorgconsulent regio Foodvalley, Gelderland-Midden en Rivierengebied
 c.knaven@boerenzorg.nl
  06 27 45 21 46

Anneke Jansen
Zorgconsulent regio IJsselland
  a.jansen@boerenzorg.nl
  06 25 43 63 40

Natasja ter Stal
Zorgconsulent regio Achterhoek en Twente
 n.terstal@boerenzorg.nl
  06 11 28 45 23

Anita van Maanen
Regio-ondersteuner Foodvalley, Gelderland-Midden en Rivierengebied
 a.vanmaanen@boerenzorg.nl
  06 27 42 68 58

Nicole van der Wiel
Centrale ondersteuning
  n.vdwiel@boerenzorg.nl
  06 20 42 85 39

Marieke van Teeffelen
Regio-ondersteuner IJsselland
  m.vanteeffelen@boerenzorg.nl
  06 27 42 75 75

Aafje Linnenbank
Regio-ondersteuner Achterhoek & Twente
 a.linnenbank@boerenzorg.nl
  06 27 42 75 62

Milou Verstege
Regio-ondersteuner Randmeren en Utrecht
 m.verstege@boerenzorg.nl
  06 27 42 75 22

Andrea Broekhuis
Regio-ondersteuner Randmeren en Utrecht
 a.broekhuis@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 4)

Inga Tobe
Medewerker cliëntenadministratie
  i.tobe@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1) 

Angela Boering
Medewerker cliëntenadministratie
  a.boering@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Engelina van Ooijen
Medewerker cliëntenadministratie
  e.vanooijen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Josine van de Weerd
Medewerker cliëntenadministratie
 j.vdweerd@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Natasja Hut
Medewerker cliëntenadministratie
  n.hut@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Natasja van Alfen
Medewerker cliëntenadministratie
 n.vanalfen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Theo Brouwer
Medewerker cliëntenadministratie
 t.brouwer@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Melissa Hebers
Medewerker cliëntenadministratie
 m.hebers@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Jolice Jansen
Medewerker cliëntenadministratie
 j.jansen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Wilma Spaan
Medewerker cliëntenadministratie
 w.spaan@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Rianne Jacobs
Kwaliteitsadviseur 
  r.jacobs@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 3)

Esther Looij
Communicatieadviseur
 communicatie@boerenzorg.nl
 06 21 60 02 74

Laura Reinten-Dijkstra
Projectleider
 l.reinten@boerenzorg.nl
 06 15 83 40 34

Maaike Vervoort
Beleidsmedewerker zorg
  m.vervoort@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 3)

Akkelien Moyano Soto-Schaap
Communicatiemedewerker
 communicatie@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 4)

Ellen van Maanen
HR-adviseur
 e.vanmaanen@boerenzorg.nl
  06 31 30 24 35

Inge Keizer
Kwaliteitsmedewerker
 i.keizer@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 3)

Toon Geurts
Specialist Aanbestedingen
  t.geurts@boerenzorg.nl
  06 11 08 51 03

Else van Duin
Controller
  financieel@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 2)

Bert Middeljans
Administrateur
  financieel@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 2)

Roy Derks
Medewerker financiële administratie 
  financieel@boerenzorg.nl

 
085 044 11 00 (keuze 2)

Laurence Bouwman
Applicatiebeheerder 
 l.bouwman@boerenzorg.nl
  06 27 41 44 87

Waeil Haider
Medewerker applicatiebeheer
  w.haider@boerenzorg.nl
  085 044 11 00

 

 

VACATURES

 

               

Wij zoeken een stagiair communicatie