De coöperatie

werkt voor en door leden



is actief in Flevoland Utrecht Gelderland en Overijssel



heeft deskundige medewerkers
















Medewerkers

Medewerkers

Het bedrijfsbureau van Coöperatie Boer en Zorg bestaat uit vijf teams die elk een deel van de dienstverlening voor de leden voor hun rekening nemen. Dit zijn: cliëntenadministratie, financiën, kwaliteitszorg, regiocoördinatie en -ondersteuning, én management. Hieronder ziet u wie welke functie vervult en hoe u hem/haar kunt bereiken. 


Inge de Vries
Directeur-bestuurder
  i.devries@boerenzorg.nl

  06 13 32 91 51 

Bas Verhagen
Manager zorg Wlz en
Regiocoördinator
  b.verhagen@boerenzorg.nl
  06 11 80 75 67

Gertjan van Dam
Manager zorg Wmo/Jeugdwet en
Regiocoördinator
  g.vandam@boerenzorg.nl
  06 31 96 84 51

De cooperatie - Els

Els van Dam
Regiocoördinator
  e.vandam@boerenzorg.nl
  06 46 03 34 06

Toon Geurts
Regiocoördinator
  t.geurts@boerenzorg.nl
  06 11 08 51 03

Auke Vos
Regiocoördinator
  a.vos@boerenzorg.nl
  06 53 24 22 61

Kim Elverding
Regio-ondersteuner
  k.elverding@boerenzorg.nl
  0317 479740

Mirjam Verburg
Regio-ondersteuner
  m.verburg@boerenzorg.nl
  0317 479740

Inga Tobe
Medewerker cliëntenadministratie
  i.tobe@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Laurence Bouwman
Medewerker cliëntenadministratie
  l.bouwman@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Godelieve Bredenbeek
Medewerker cliëntenadministratie
  g.bredenbeek@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Linda Steegmann
Medewerker cliëntenadministratie
  l.steegmann@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Mary van Pommeren
Medewerker cliëntenadministratie
  m.vanpommeren@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Natasja van den Brink
Medewerker cliëntenadministratie
  n.vandenbrink@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Theo Brouwer
Medewerker cliëntenadministratie
  t.brouwer@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Rianne Jacobs
Kwaliteitsadviseur 
  r.jacobs@boerenzorg.nl
  06 11 67 74 65

Jannette Folkertsma
Kwaliteitsmedewerker
  j.folkertsma@boerenzorg.nl
  0317 479740 

De coöperatie - silhouette man

Jeroen Startman
Coördinator financiën
  financieel@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Else van Duin
Administrateur
  financieel@boerenzorg.nl
  0317 479740 

Gerard Threels
Coördinator financiën
  financieel@boerenzorg.nl

  0317 479740 


Vacatures

De coöperatie heeft momenteel geen vacatures. 

De coöperatie - silhouette man
De coöperatie - silhouette vrouw