De coöperatie

werkt voor en door leden

 

 

is actief in Flevoland, Utrecht, Gelderland en Overijssel

 

 

heeft deskundige medewerkers

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Medewerkers

Medewerkers

Het bedrijfsbureau van Coöperatie Boer en Zorg bestaat uit 5 teams die elk een deel van de dienstverlening voor de leden voor hun rekening nemen. Dit zijn: cliëntenadministratie, financiën, kwaliteitszorg, regiocoördinatie en bedrijfsbureau, én management. Hieronder ziet u wie welke functie vervult en hoe u ons kunt bereiken. 

Inge de Vries
Directeur-bestuurder
  i.devries@boerenzorg.nl

  085 044 11 00 (keuze 4) 

Bas Verhagen
Manager zorg Wlz en Regiomanager
  b.verhagen@boerenzorg.nl
  06 11 80 75 67

Gertjan van Dam
Manager zorg Jeugd/Wmo en Regiomanager
  g.vandam@boerenzorg.nl
  06 31 96 84 51

Ariene Mol
Manager zorg Jeugd en Regiomanager
 a.mol@boerenzorg.nl
  06 52 68 62 31

Eline Ribbers
Regiomanager
  e.ribbers@boerenzorg.nl
  06 46 03 34 06

Auke Vos
Regiomanager
  a.vos@boerenzorg.nl
  06 53 24 22 61

Wil Roozendaal
Regiomanager
  w.roozendaal@boerenzorg.nl
  06 21 60 02 74

Marielle Prins
Medewerker bedrijfsbureau
 m.prins@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 4)

Nicole van der Wiel
Directie- en Regioondersteuner
  n.vdwiel@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 4)

Marieke van Teeffelen
Regioondersteuner IJsselland
  m.vanteeffelen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 4)

Inga Tobe
Medewerker cliëntenadministratie
  i.tobe@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1) 

Angela Boering
Medewerker cliëntenadministratie
  a.boering@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Engelina van Ooijen
Medewerker cliëntenadministratie
  e.vanooijen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Angelique Bouwer-Rintjema
Medewerker cliëntenadministratie
  a.bouwer@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Natasja Hut
Medewerker cliëntenadministratie
  n.hut@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Natasja van Alfen
Medewerker cliëntenadministratie
 n.vanalfen@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Theo Brouwer
Medewerker cliëntenadministratie
 t.brouwer@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Josine van de Weerd
Medewerker cliëntenadministratie
 j.vdweerd@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Wilma Spaan
Medewerker cliëntenadministratie
 w.spaan@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Rianne Jacobs
Kwaliteitsadviseur 
  r.jacobs@boerenzorg.nl
  06 11 67 74 65

Laurence Bouwman
Applicatiebeheerder 
 l.bouwman@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 1)

Jannette Folkertsma
Kwaliteitsmedewerker
  j.folkertsma@boerenzorg.nl
 
085 044 11 00 (keuze 3)

Toon Geurts
Specialist Aanbestedingen
  t.geurts@boerenzorg.nl
  06 11 08 51 03

Maaike Vervoort
Beleidsmedewerker zorg
  m.vervoort@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 3)

Else van Duin
Controller
  financieel@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 2)

Bert Middeljans
Administrateur
  financieel@boerenzorg.nl
  085 044 11 00 (keuze 2)

Roy Derks
Medewerker financiële administratie 
  financieel@boerenzorg.nl

 
085 044 11 00 (keuze 2)

 

 

VACATURES