CBZ

 

 

 

heeft een compleet zorgaanbod

 

 

 

 

brengt mensen in beweging

 

 

 

 

staat in voor kwaliteit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regioteams

Regioteams

CBZ heeft vier regioteams. De regioteams bestaan uit een regiomanager, zorgconsulent en regio-ondersteuner. Het regioteam is aanspreekpunt voor alle zorg en ondersteuning (WLZ, GZ, GGZ) voor leden, gemeenten en zorgkantoren. Daarnaast is er een regio-overstijgend aanspreekpunt voor de woonzorg in de V&V-sector.

 

 

 

 

Contactgegevens regioteams

Regio IJsselland

Gertjan van Dam                 Regiomanager                     g.vandam@boerenzorg.nl               06 31 96 84 51

Anneke Jansen                    Zorgconsulent                      a.jansen@boerenzorg.nl                 06 25 43 63 40

Marieke van Teeffelen       Regio-ondersteuner            ijsselland@boerenzorg.nl                085 044 11 00 (keuze 4)
 

Regio Achterhoek en Twente

Eline Ribbers                        Regiomanager                    e.ribbers@boerenzorg.nl                  06 46 03 34 06

Natasja ter Stal                    Zorgconsulent                     n.terstal@boerenzorg.nl                   06 11 28 45 23

Petra Hobbenschot            Regio-ondersteuner           regioteamoost@boerenzorg.nl       085 044 11 00 (keuze 4)
 

Regio FoodValley, Gelderland-Midden en Rivierengebied

Auke Vos                              Regiomanager                    a.vos@boerenzorg.nl                         06 53 24 22 61

Christel Knaven                   Zorgconsulent                    c.knaven@boerenzorg.nl                  06 27 45 21 46

Inge Keizer                           Regio-ondersteuner          i.keizer@boerenzorg.nl                     085 044 11 00 (keuze 4)
 

Regio Randmeren en Utrecht

Ariene Mol                           Regiomanager                     a.mol@boerenzorg.nl                       06 52 68 62 31

Rik Verhoeks                       Zorgconsulent                      r.verhoeks@boerenzorg.nl              06 25 46 82 63

Andrea Broekhuis              Regio-ondersteuner            a.broekhuis@boerenzorg.nl           085 044 11 00 (keuze 4)

Milou Verstege                   Regio-ondersteuner            m.verstege@boerenzorg.nl            085 044 11 00 (keuze 4)

 

Sector V&V wonen 

Petra Kooyers-Brockotter Regiomanager                     p.kooyers@boerenzorg.nl              06 21 36 86 82